Ciljeta Xhilaga ndryshon modelin e flokeve ne menyre drastike/ Ja si duket ajo me pamjen e re

Share

Ciljeta njihet dhe per eksperimentet e shpeshta qe ben me pamjen e saj pervecse nje kengetare shume e talentuar. Ajo eshte cilesuar gjithmone si ikona e bukurise shqiptare.

Kengetarja ka percjell gjithnje energji te mira me portretin e saj dhe eshte kthyer ne imazhin me te dashur per shqiptaret.

Ciljeta ka vendosur te ndryshoje serish look dhe se fundmi ka zbluar me ndjekesit pamjen e saj te re.
Duket se asaj i shkon cdo gje pasi e kemi pare me cdo ngjyre, si dhe me cdo gjatesi.

Prej disa kohesh ajo po i mbante floket ne ngjyre te zeze dhe te shkurtra .

Ne rrjetin social ‘instagram’ ajo ka postuar disa foto teksa shfaqet me floke shume te gjate. Kengetarja duket bukur me keto floke dhe i shkojne vertete shume.

‘’Pra cili eshte hapi tjeter’’, shkruan Ciljeta bashkengjitur fotove ku ka marr shume pelqime dhe komplimente nga ndjekesit.

Kengetarja duket shume simpatike keshtu dhe kjo vihet re dukshem

126406031 252848442907176 4301795173043074437 n
126853285 191612149097201 860193357670283925 n
126499300 1024199494746376 1892717627892621252 n

Share

Komente