January 26, 2022

Çmend Instagramin Vildane Zeneli, poston foto ‘të zjarrtë’ para pasqyrës

Shpërndaje lajmin

Modelja e njohur shqiptare Vildane Zeneli, njihet për vijat trupore të saj.

Ajo është mjaft aktive në rrjete sociale ku kujdeset që gjithnje të shpërndaj foto nga më pro.vokueset.

Kësaj here ajo ka publikuar një fotografi në InstaStory, e cila është para pasqyres dhe ka të veshur vetëm një bodysuit.

Modelja ka shfaqur linjat e saj trupore dhe duket tejet terheqese.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published.