Çmend meshkujt me të pasmet e saj/ Njihuni me bukuroshen nga Brazili, që do t’iu lërë pa mend

Share

Bruna Rangel Lima është një modele fitnesi dhe blogere nga Brazili. Ndërsa ajo ka një stil joshës të një modeleje sot, Bruna nuk planifikoi kurrë të bëhej një e tillë.

Stërvitja me pesha ishte fillimisht vetëm një hobi për Bruna. Sidoqoftë, pasi ajo filloi të punonte në një bar, Bruna filloi të merrte komente për fizikun e saj fantastik.

Bruna Lima stërvit çdo grup muskujsh në mënyrë të barabartë, por njëri dallohet mbi pjesën tjetër – pjesën e poshtme të trupit.

Ajo ka të pasme të rrumbullakosura dhe është pjesa më e dukshme dhe e formuar e trupit të saj.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme me fotot më seksi të Bruna Lima./ CNA.al


Share

Komente