January 18, 2022

‘Çmendet’ djali i Robert Aliajt, i prek dhe i puth të gjitha vajzat e pranishme në emision, madje dhe opinionisten (video)

Shpërndaje lajmin

Djemtë e “Love Story” kanë hedhur akuza ndaj Kristit. Sipas tyre, ai i prek të gjitha vajzat dhe nuk i respekton ato. Nisur nga deklaratat e tyre, Kristi është çuar dhe i ka prekur të gjitha vajzat me radhë, përveç Sellmës, e cila nuk e ka lejuar.

Më pas grupit të vajzave iu shtua dhe opinionistja Zhaklin Lekatari, e cila u puth në buzë me Kristin. “Kjo nuk është ofendim, pushtetin e kam unë. Thjesht luajeni lojën dhe mos kini frikë nga ndjenjat tuaja”, tha ajo.  SHIKO VIDEON KETU

Krist Aliaj është djali i artistit Robert Aliaj dhe së fundmi janë të dy pjesë e “Love Story” ku babai është opinionisti i daljeve romantike të të birit me vajzat.

Por Roberti së fundmi ka publikuar një video me Dean, një prej protagonisteve të “Love Story” ku ajo shprehet: “Unë princim tim e gjeta, këtë bizhun e mrekullueshme e mora.

Mbaroi Love Story për këtë vit”. “Nuk është shaka”, e plotëson Roberti madje duke hapur garë dhe duke vënë ndjekësit të zgjedhin mes babait apo djalit. Epo Roberti u tregua më i shkathët se Kristi.

Robert Aliaj nuk zotëron një Ferrari dhe nuk i ka qejf ndaj jo më kot ishte kundër formës si u prezantua i biri në “Love Story”. Kristi, i cili ka studiuar për shkena politike dhe arte vizuale në Bruksel dhe ka pasion parfumet, zgjodhi të prezantohet në puntatën e parë me një Ferrari. Sipas Robertit, familja e tij i përket shtresës së mesme dhe nuk kanë Ferrari, ndaj prezantimi i Kristit iu duk e pavend.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *