Çmendi shqiptarët me pamjen e saj/ Fotot më të nxehta të ish velinës

Share

Belinda Dragoti u bë e njohur për publikun shqiptar teksa u bë pjesë e emisionit “Xing me Ermalin” si velinë.

Ajo u komentua shumë për pamjen e saj dhe shumë shpejt fitoi famë. Ndonëse nuk është shumë aktive në rrjetet sociale, Belinda ndan me ndjekësit poza shumë provokuese.

Bukuroshja nuk nguron të tregojë linjat e saj bombë në fotot e saj dhe komentet komplimentuese drejt saj janë të panumërta.

Për më tepër shihni galerinë e mëposhtme./ CNA.al


Share

Komente