October 28, 2021

Covid-19 në Greqi, sa raste të reja dhe fatalitete u shënuan sot

Shpërndaje lajmin

Në 24 orët e fundit në Greqi janë regjistruar 1,505 raste të reja me koronavirus si dhe 37 humbje jete.

vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *