CoVid-19 ‘shtrihet’ mbi politikën; Infektohet Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij

Share

Politikani dhe biznesmeni Koço Kokëdhima infektohet me Covid-19. Bashkë me Kokëdhimën është infektuar dhe bashkëshortja e tij, Brixhida Kokëdhima.

Gjendja shëndetësore e tyre nuk dihet ende. Lajmi bëhet dije nga burime të afërta pranë çiftit.

Vijon…

The post CoVid-19 ‘shtrihet’ mbi politikën; Infektohet Koço Kokëdhima dhe bashkëshortja e tij appeared first on Media .


Share

Komente