Ç’po planifikojnë? Luizi dhe Ledri filmohen së bashku

0
Shpërndaje lajmin

Këngëtari, Luiz Ejlli dhe reperi, Ledri Vula gjatë ditës së sotme kanë publikuar imazhe së bashku.
Sikurse shihet, dyshja ndodhen brenda një studio muzikore. Pas publikim të këtyre pamjeve, menjëherë vëmendja shkon se mos ndoshta, artistët do të sjellin bashkëpunimin e tyre të parë.

Kujtojmë se secili prej tyre është i suksesshëm dhe ka një numër të lartë fansash, ndaj padiskutim që projekti i tyre do jetë hit. (Gjithmonë nëse një projekt të tillë është duke u punuar)
Po ashtu, ju rikujtojmë se Luizi tashmë është nën menaxhimin e “SBS Music”, e cila ndodhet në Kosovë.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *