Cristiano Ronaldo i bën dedikim special djalit të tij (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Futbollisti e ka uruar djalin e tij me rastin e ditëlindjes.

Ronaldo, ka zgjedhur t’i ndajë disa momente të bukura të fëmijës së tij.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Cristiano Ronaldo (@cristiano)

Në profilin zyrtar në Instagram, lojtari i Juventusit ka publikuar imazhe derisa i ka shkruar edhe një dedikim.

“Urime dashuria ime! Ju jeni një krenari për babain! 11 vjet shumë gëzime dhe buzëqeshje! Mund të luftoni gjithmonë për ëndrrat tuaja Ju duam shumë”, shkroi Ronaldo.

Ndryshe, futbollisti së fundmi ka realizuar ndeshjen me Hungarinë duke i dhënë fitore Portugalisë me rezultat 3-0.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *