Çudit Ferdinand Xhaferaj: Berishës bravo i qoftë, Basha të mos kthehet!

Shpërndaje lajmin

Deputeti i Partisë Demokratike, Ferdinand Xhaferaj, Basha tha në emisionin Now në Euronews Albania se nuk e njeh Lulzim Bashën si kryetar të PD.
Sipas Xhaferajt rikthimi Bashës në krye të PD do të ishte i papranueshëm dhe do t’i shërbente vetëm sistemit.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *