DASH e shpalli Dvoranin ‘kampion i Anti-korrupsionit’, vjen paralajmërimi i Ilir Metës

Share

Departamenti Amerikan i Shtetit ka vlerësuar Ardian Dvoranin si “kampion në luftën kundër korrupsionit” në vendin tonë.

Ndërkohë pas mbështetjes që i ka dhënë kryeministri Rama dhe thumbimeve që i ka bërë Metës, ka reaguar edhe presidenti.

Meta poston një foto duke ecur përkrah disa të rinjve dhe shkruan:

“25 prill – Shqipëria e shqiptarëve dhe KURRË e oligarkëve dhe mafies ndërkombëtare”.

FOTO:

640 0 60351f48634cc


Share

Komente