October 21, 2021

“Dashuria e vërtetë nuk mbaron kurrë”, Adelina Ismaili dhe bashkëshorti festojnë përvjetorin e dashurisë

Shpërndaje lajmin

Adelina Ismaili dhe bashkëshorti i saj, Val Krasniqi festojnë 13 vjetorin e dashurisë dhe si gjithmonë ai është kujdesur ta bëjë këtë ditë speciale edhe publikisht.

Bashkëshorti i këngëtarës ka ndarë në Instagram një foto me Adelinën, por përshkrimi dhe dedikimi i dashurisë ka marrë vëmendjen më të madhe.

“Dashuria e vërtetë nuk mbaron kurrë. Ai di presje, por asnjëherë nuk tregon pikë. 13 vjet bashkë! Gëzuar përvjetorin Adelina Ismaili”, shkruan Vali krah fotos.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *