Demokratët festojnë themelimin e degës së PD-së në Elbasan, Meta shfaqet krah Berishës

Shpërndaje lajmin

Sot, 20 janar shënohet 32-vjetori i themelimit të degës së Partisë Demokratike në qytetin e Elbasanit.
Deputetë të partisë, demokratët dhe lideri i Partisë Demokratike Sali Berisha janë ,bledhur pasditen e sotme për të festuar 32-vjetorin e themelimit të pasrtisë në këtë qytet.
Në ceremoninë festive është i pranishëm gjithashtu edhe kreu i Partisë së Lirisë, Ilir Meta, i cili nënsgkroi verën e kaluar alenacë me Berishën për lokalet e 14 majit./ /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *