April 15, 2021

Dhunoi fizikisht bashkëshorten, arrestohet 40-vjeçari nga Tirana

Shpërndaje lajmin

Policia e Krujës ka vënë në pranga ditën e sotme një 40-vjeçar.

Mësohet se 40-vjeçari A.,M, banues në Tiranë është arrestuar nga uniformat blu pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

Ndërkohë materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Krujë për veprime të mëtejshme.

Informacion-Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Krujë, arrestuan në flagrancë shtetasin A. M., 40 vjeç, banues në Tiranë, pasi ka ushtruar dhunë fizike dhe psikologjike ndaj bashkëshortes së tij.

/abcnews.al/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *