January 18, 2022

“Do doja më shumë artistë në Big Brother”/ Qytetarët mbështesin deklaratën e Ilirit: E tha troç, e vërtetë!

Shpërndaje lajmin

Mbrëmjen e djeshme, balerini i njohur, Ilir Shaqiri, e tha LIVE që në BB VIP ka disa persona që për mendimin e tij nuk duhet të ishin. Ai argumentoi se në atë shtëpi priste të ishin persona me nivel më të lartë artistik. Ky debat, i cili bëhet nga të gjithë jashtë shtëpisë së Big Brother, u arrit të hapej vetëm nga Iliri. Kjo deklaratë nuk i pëlqeu shumicës së banorëve, por komentuesit e kanë mbështetur Ilirin.

Siç shihet edhe nga komentet e qytetarëve në faqen zyrtare të Instagram të Big Brother Vip, por edhe nga komentet , Ilirit i jepet të drejtë, pasi sipas tyre, ka thënë diçka është e vërtetë, troç fare dhe në sy të të gjithëve.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *