Do të tërhiqesh? Berisha: Mos luani me blofin, bazhizmi iku me Bashën

Shpërndaje lajmin

Ish kryeministri Sali Berisha ka mohuar edhe njëherë tërheqjen e tij nga gara për në krye të PD.
“Unë mund të them që me blofin nuk mund të luhet dhe me blofin luan sot një dyshe që kalon nga një studio në studion tjetër, dyshja Baton-Zogaj. Mos dëgjoni fjalët e tij”, tha ai.
Vijon…

Leave a Reply

Your email address will not be published.