Dorëzohet në policinë e Lezhës Fran Frrokaj: S’isha arratisur

0
Shpërndaje lajmin

Është dorëzuar në policinë e Lezhës Fran Frrokaj pas disa orëve në arrati.
Para policisë ai ka deklaruar se nuk ka qenë i arratisur, por në pritje të kryerjes së procedurave për dorëzimin e tij në polici.
Pavarësisht se gjykata mori vendimin për dënimin e Fran Frrokajt me 3 vite burg, ky i fundit nuk u prangos, por u lejua në rrethana të paqarta të largohej nga salla e gjyqit.
Burime pranë policisë së Lezhës bëjnë me dije se nuk ka pasur komunikim mes policisë dhe gjykatës, nga e cila ka përfituar Frrokaj dhe është larguar në drejtim të paditur.
 
LEXONI GJITHASHTU:

Zhduket pa lënë gjurmë ish-kryebashkiaku i Lezhës Fran Frrokaj
Gjykata dënon me 3 vite burg ish-kryebashkiakun e Lezhës, Fran Frrokaj

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *