Dosja 184, dy ish-zyrtarët e PS dënohen me kusht për tjetërsim vote

Shpërndaje lajmin

Gjykata e Dibrës vendosi të martën të dënoj me 2 vjet burg me kusht dy ish-zyrtarë lokalë në Dibër të përfshirë në atë që u bë e njohur si “Dosja 184” për blerjen dhe tjetërsimin e votave në zgjedhjet e pjesshme lokale për bashkinë në vitin 2016. Ish-Drejtori i Zyrës Arsimore Drini Gjeci dhe Nuri […]

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *