November 27, 2021

Droni depërton në BBV, Sabiani surprizohet nga fëmijët e tij (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Sabiani ka marrë një surprizë të bukur mbrëmjen e sotme në BBV.

Një dron ka hyrë në shtëpinë më të famshme, i cili mbartte edhe surprizën për banorin VIP.

Sabiani ka marrë një dhuratë të veçantë nga fëmijët e tij, të cilët kanë dërgur një bluzë me dron për babin e tyre.

Këngëtari ka shpërthyer në lot, pasi ka lexuar mbishkrimin e bluzës, ku fëmijët i jepnin kurajo për të vazhduar lojën.

“Vazhdo kështu babai, të dua”, shkruhej në bluzë.

Kjo surprizë e ka lumturuar jashtëmase këngëtarin, i cili ndau dhe një përqafim të ngrohtë me banorët që kishte përreth./ /

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Big Brother Alb VIP Edition (@bigbrotheralb_vip)


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *