Dua Lipa mahnitëse imazhet e reja nga fotosesioni për ‘British Vogue’

Share

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, gjatë vitit të kaluar ka korrë sukese të mëdha.

Ajo solli albumin e ri dhe njëherësh të dytin me radhë të titulluar “Future Nostalgia”, i cili u mirëprit dhe e bëri të renditet në vend të parë, shkruan portali arbresh.info

Megjithatë, 25 vjeçarja ka nisur vitin 2021 me një fotosesion të realizuar për revistën ‘Vogue’ të Britanisë.

dua 1
Dua në disa fotografi erdhi si bjonde, ndërsa në një prej tyre kishte vendosur parukë me ngjyrë portokalli.

Screenshot 3 3
Në imazhin e fundit, artistja u shfaq e veshur tërësisht në të zeza dhe me flokë të shkrtra, teksa duket shumë ndryshe.

Fotografitë në fjalë janë shkrepur nga Emma Summerton. /arbresh.info/


Share

Komente