Dua Lipa me paraqitje madhështore tek Graham Norton

Share

Dua Lipa do të performojë në The Graham Norton Show.

Ajo ka ndarë më fansat e saj disa foto nga perfomanca skenike, ku duket madhështore, shkruan portali arbresh.info

126841641 3495995083819717 6799013222375860350 o

Bukuroshja shqiptare ka zgjedhur një fustan me grykë dhe tërësisht të gjerë ngjyrë argjendi.

Kurse flokët ka mbledhur topuz.

Dua Lipa 5

Për skenë ajo ka zgjedhur motive hapësinore me prapavijë hënën.

Kujtojmë se 25-vjeçarja po korrë sukseset e dy bashkëpunimeve të fundit, atë me Miley Cyrus dhe me këngëtaren belge Angele që janë pritur shumë mirë nga publiku./arbresh.info/

The post Dua Lipa me paraqitje madhështore tek Graham Norton appeared first on Arbresh.info.


Share

Komente