April 18, 2021

Dua Lipa, së shpejti me këngë të re

Shpërndaje lajmin

Këngëtarja e njohur shqiptare, Dua Lipa, në një intervistë ka folur për këngën e saj të fundit “We’re Good” dhe kuptimin e saj. Ajo ka treguar dhe rreth planeve për një këngë të re si dhe turneun e radhës.

Dua gjatë këtij muaji ka marrë edhe një çmim “Best Pop Vocal Album” nga akademia muzikore “Grammy”, për albumin e saj të fundit “Future Nostalgia”, transmeton albinfo.ch.

Sukseset e Duas nuk kanë të ndalur, pra ajo po merr mirënjohje e shpërblime në shumë evenimente të rëndësishme kulturore në nivel global, kështu që edhe projekti më i ri muzikor i saj pritet të ketë sukses.

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *