Dua Lipa transformohet për kopertinën e revistës “Vogue”

Share

Artistja shqiptare me famë ndërkombëtare, Dua Lipa, gjatë vitit të kaluar ka korrë sukese të mëdha.

Ajo solli albumin e ri dhe njëherësh të dytin me radhë të titulluar “Future Nostalgia”, i cili u mirëprit dhe e bëri të renditet në vend të parë, shkruan portali arbresh.info

Megjithatë, 25 vjeçarja ka nisur vitin 2021 me një fotosesion të realizuar për revistën ‘Vogue’ të Britanisë.

Ajo ishte shprehur për revistën se do të dëshironte të bënte diçka argëtuese sa i përket modës ndonëse vëmendja e saj është tek muzika ajo nuk do të përjashtonte mundësinë për t`u rreshtuar edhe në gjëra tjera.

dua lipa 1

“Për momentin, fokusi im është muzika, por unë dua të jem në gjendje të degëzohem dhe të bëj diçka tjetër.”

Fotografitë në fjalë janë shkrepur nga Emma Summerton. /arbresh.info/


Share

Komente