Dy javë përpara finales, Roza Lati eliminohet nga shtëpia e Big Brother VIP

0
Shpërndaje lajmin

Roza është e eliminuara e parë e kësaj mbrëmjeje, e cila lë shtëpinë dhe heq dorë nga çmimi i madh dy javë përpara finales.
Ajo ishte në nominim me Heidin, Erjolën dhe Françeskën, me këtë të fundit që e vendosi në këtë televotim pas Kutisë së Pandorës.
Përpara daljes nga shtëpia, Roza nuk i mbajti dot lotët, duke përshëndetur të gjithë banorët e tjerë.
Në studio ajo hapi biletën e “Lori Caffe”, e cila ishte vetëm vajtje./

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *