Dy tetovarë arrestohen pasi i vodhën veturën mërgimtarit

0
Shpërndaje lajmin

Të enjten Policia në Tetovë ka arrestuar dy persona, nga Tetova.
Dyshohet se një ditë më herët njëri nga të dyshuarit është denoncuar nga 33-vjeçari Z.H. nga një fshat i Tetovës se i ka marrë veturën e tij tip “BMË” me targa gjermane, përcjell albinfo.ch.
“Automjeti është gjetur, derisa drejtohej nga N.M. dhe iu kthye pronarit, ndërsa A.A. është ndaluar në Stacionin Policor të Tetovës për zbardhjen e plotë dhe dokumentimin e rastit”, thonë nga MPB, shkruaj mediat maqedone.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *