November 28, 2021

Dyshohet se ngacmoi seksualisht vajzën e tij të mitur, arrestohet 43-vjeçari në Kamëz

Shpërndaje lajmin

KAMËZ- Një 43-vjeçar është arrestuar nga policia për shkak se akuzohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur.

Raportohet se i arrestuari është J.D, 43-vjeç dhe është arrestuar nga policia e Kamzës.

Njoftimi i policisë:
Specialistët për Hetimin e Krimeve në Komisariatin e Policisë Nr. 5 bënë ndalimin e shtetasit J. D., 43 vjeç, pasi dyshohet se ka ngacmuar seksualisht vajzën e tij të mitur./ /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *