E BUJSHME/ Allegri trajner i Bayern? (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Bayern Munchen po mendon për të ulur në stol Allegrin me këtë të fundit që tha pak ditë më parë se ne qershor është gati t’i rikthehet detyrës si trajner, shkruan Albeu.com.

Hans-Dieter Flick do të largohet nga Bayern Mynih në fund të sezonit, pas eliminimit në Champions nga PSG.

Deri më tani ka pasur shumë zëra për të ardhmen e tij, nga Napoli në Romë për të arritur më në fund te Juve, për atë që do të ishte një ribashkim i bujshëm pas divorcit, megjithëse konsensual, të verës së vitit 2019.

Megjithatë e ardhmja e Allegrit ka marrë tjetër rrjedhë dhe bisedimet me Bayern duken më të avancuara raporton SportMediase. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *