October 24, 2021

E bujshme nga Italia, Pjanic rikthehet te Juventus

Shpërndaje lajmin

Miralem Pjanic do vetëm Juventus-in dhe do të kthehet në Itali.

Siç ka shkruar SportMediaset, zërat për kthimin e boshnjakut te bardhezinjtë po shtohen.

Lojtari, në fakt, është i gatshëm të bëjë gjithçka për t’u ribashkuar me Zonjën e Vjetër.

Sipas Sport Mediaset, mesfushori është i gatshëm ta reduktojë ndjeshëm rrogën e tij. Gjithsesi, bardhezinjtë do të duhet të bëjnë një shitje më parë.

Ka shumë mundësi që i sakrifikuari të jetë Ramsey.

Vetëm pas largimit të uellsianit, ëndrra e Pjanic për t;u kthyer në Torino mund të realizohet.

Nuk duhet harruar se Massimiliano Allegri e vlerëson shumë boshnjakun dhe ka kohë që kërkon ta ketë në skuadër.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *