E bujshme: Paul Pogba te Reali, menaxheri Raiola: Gjithmonë e kishte ëndërr Zidan

Shpërndaje lajmin

Paul Pogba pritet që të kalojë te Reali i Madridit dhe të bëj lëvizjen e re në karrierë. Nëse mesfushori nuk rinovon me Manchester United, atëherë do të vishet me fanellën e madrilenëve.

Këtë e ka pranuar edhe vetë menaxheri Mino Raiola i cili është shprehur: “Reali e ka magjepsur gjithmonë Pogban, që ka ëndërruar të punoj me Zidan, idhullin e tij që fëmijë”, ka thënë Raiola.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *