E diela do te vije me 1 lajm te mire/ Astrologu Paolo Fox jep horoskopin e fundjaves te detajuar

Share

Dashi. Sot mund të jetë një ditë reflektimi dhe pauze , por përgjithësisht shumë e rëndësishme. Do të jeni akoma gati për një ribotim të madh . Me projekte të reja mund të shkojmë larg.

Demi. Fundjava e ardhshme duket se është e mirë kur bëhet fjalë për dashurinë . Nga ana profesionale dhe ekonomike, 2021 do të jetë një vit që do t’ju ftojë të kurseni : duhet të jeni largpamës.

Binjakët. Midis sot dhe nesër do të keni një mundësi për të shfrytëzuar në lidhje me takimet dhe marrëdhëniet . Detyra të reja, situata të reja dhe emocione të reja po vijnë. Rënia e mundshme fizike të Dielën.

Gaforrja. Në dy vitet e fundit ju keni ndryshuar në marrëdhëniet tuaja me të tjerët dhe gjendja juaj e punës ka ndryshuar. Muajin e ardhshëm nuk do të keni më planetë të kundërt dhe dashuria mund të rimarrë lartësinë që nga e diela.

Luani. Këto ditë ju shohin veçanërisht të mërzitur sepse ndiheni sikur keni frymën e dikujt në qafë. Këto ditë horoskopi i Paolo Fox ju këshillon të vazhdoni pavarësisht gjithçkaje, edhe të dashuruar!

Virgjëresha. Midis sot dhe nesër do të keni energji dhe gjallëri të mirë , ndërsa vetëm të Dielën mund të ndiheni pak të zbehur. Këto janë yje të shkëlqyeshëm për ata që duan të përjetojnë emocione dhe të rivlerësojnë dashurinë.

Peshorja. Po ndiheni të trazuar , por gjërat do të përmirësohen nga mesi i dhjetorit. Mes sot dhe nesër do të jeni në gjendje të kuptoni se në cilin drejtim po shkon zemra juaj!

Akrepi. Kjo periudhë ju sheh shumë të zhytur në mendime dhe mbase jo plotësisht të qetë. Për ditët e sotme dhe nesër këshilla nuk është që të nxisni gjërat dhe të shmangni provokimet .

Shigjetari. Ju duhen rregulla të reja dhe një jetë e re, ju jeni të uritur për përvoja dhe emocione të reja . Nesër do të përmbushë nevojat tuaja. Takimet e preferuara.

Bricjapi. Ju jeni shumë i fortë në këtë periudhë , veçanërisht nëse keni testuar kohët e fundit veten ose nëse keni bërë gjëra të ndryshme nga e kaluara. Nga e diela, dashuria gjithashtu do të gjallërohet.

Ujori. Ju keni një dëshirë të madhe për pavarësi dhe e nesërmja do të jetë e rëndësishme sepse do t’ju japë njohuri të mira . Tani ju doni të kënaqni veten: duhet të kujdeseni për ju!

Peshqit. Fundjava e ardhshme do t’ju shohë të rikuperoheni dhe këtu dashuria ka shumë rëndësi, sepse kushdo që ka një marrëdhënie që nuk funksionon është veçanërisht i hutuar. Kontaktet e preferuara.


Share

Komente