E dini sa vjeç bën sot moderatorja? Alketa Vejsiu feston ditëlindjen dhe urimi special erdhi nga e bija (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Ditën e sotme moderatorja shumë e dashur për publikun shqiptar Alketa Vejsiu feston ditëlindjen. Ju ndoshta nuk e besoni por bukuroshja e ekranit mbush plot 39-vjeçe. Alketa njihet për natyrën e saj shumë të rezervuar sa i takon jetës private.
Por nga e bija, e cila me ao pa dëshirën e moderatores është bër pjesë e medias rozë, ka ardhur një urim i cili për herë të parë është publik.
“Gëzuar ditëlindjen mami”, ka shkruar Nicol kra një fotoje ku tregon një dhomë me tullumbace e shampajnë.
Alketa ka fluturuar drejt Londrës, ku jeton he studion e bija për të festuar krah saj ditëlindjen e 39. / /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *