E dogji të gjallë se nuk pranoi të martohej me të, bëhet virale video e 20 vjeçares në prag të vdekjes

Share

Disa ditë më parë një i ri nga India ka djegur për së gjalli një vajzë 20-vjeçare nga Vaishal në Bihar.

Ajo ndërroi jetë pasi nuk i mbijetoi plagëve që i shkaktoi ai.

Familjarët bëjnë të ditur se arayeja e sulmit ishte se ajo refuzoi të martohet me të riun, Satish Raia.

Gulnaz Katuan ishte djegur për së gjalli në 30 tetor dhe ishte dërguar me urgjencë në spital në Patna, me mbi 75 për qind të lëkurës së djegur në trup.

Fatkeqsisht ajo nuk mundi ti mbijetonte plagëve të marra.

Videoja e rrëfimit të viktimës është bërë virale në rrjetet sociale, ku ajo thotë se Satish e kishte djegur për së gjalli ndërsa Vinai dhe Chandan e kishin ndihmuar të kryejnë këtë krim.

The post E dogji të gjallë se nuk pranoi të martohej me të, bëhet virale video e 20 vjeçares në prag të vdekjes appeared first on Media .


Share

Komente