November 29, 2021

E donin patjetër, kush është këngëtarja shqiptare që refuzoi dy herë “Big Brother VIP” (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Ftesën për të qenë në shtëpinë e famshme të “Big Brother VIP” e ka marrë dhe Mihrije Braha. Madje siç raporton “Prive”, këngëtarja është ftuar 2 herë.

Burime kanë mësuar se produksioni i BBV kanë insistuar për ta marrë Mihrijen.

Megjithatë këngëtarja nuk ka pranuar shkak i angazhimeve të shumta.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *