November 27, 2021

E FUNDIT/ 3 emra vip! Kush janë të dënuarit e famshëm që futen në burgun e egër, “41 bis”

Shpërndaje lajmin

Aleksandër Llanaj, Fatmir Pjetri e Redjan Rraja janë izoluar në regjimin ’41 bis’.

Mësohet se ky urdhër është dhënë nga Prokuroria e Posaçme Kundër Korrupsionit dhe Krimit të Organizuar.

Ende nuk dihet arsyeja që ka mbyllur Pjetrin, pjesëtarin e bandës së “Babagjyshëve”, Llanaj, i dënuari me burg të përjetshëm për masakrën e Çoles dhe Rrajën, i cili akuzohet për atentatin ndaj prokurorit Arjan Ndoja.

Ata do të qëndrojnë për një vit në qelitë e sigurisë së lartë.


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *