January 19, 2022

E FUNDIT/ Aksident i frikshëm në Gramsh, autobusi bie në përrua

Shpërndaje lajmin

Mesditën e sotme ka ndodhur një aksident i rëndë në Gramsh ku një autobuz ka rënë në përrua.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur në aksin Gramsh-Kërpiç, në afërsi të shatit Bregas.

Policia, ambulanca dhe zjarrfikësja janë nisur drejt vendngjarjes. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *