December 1, 2021

E FUNDIT/ Aksident me vdekje te “Ura e Tapizës”

Shpërndaje lajmin

Një aksident me vdekje ka ndodhur mëngjesin e sotëm tek “Ura e Tapizës”. Burime bëjnë me dije për ABC se një automjet është përplasur me një barrierë në anë të rrugës dhe për pasojë ka ndërruar jetë drejtuesi i saj.

Vijon….


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *