E FUNDIT/ Blindohet zona, FNSH zbarkon në Fushë-Krujë

Shpërndaje lajmin

Forcat e Ndërhyrjes së Shpejtë (FNSH) kanë zbarkuar mëngjesin e sotëm në qytetin e Krujës duke nisur një aksion në fshatrat e malësisë.

Mësohet se efektivë të shumtë policie po ushtrojnë kontrolle në banesa, biznese si dhe kanë ngritur pika ndalimi në akse të shumta rrugore, ku kanë indicjen se mund të ndodhen persona me rrezikshmëri të lartë.

Mësohet se forcat e FNSH janë me tre fugona, kryesisht nga Tirana/albeu.com

Vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *