September 24, 2021

E FUNDIT/ Del emri e fotoja, kush është 19-vjeçari që përplasi vajzën shtatzënë në Tiranë (FOTO LAJM)

Shpërndaje lajmin

Është zbardhur identiteti i djalit i cili shkaktoi aksidentin e rëndë në Kinostudio ku u plagos një vajzë e re, 30 vjeçare.

Identiteti i të riut është Jehon Breçani, 19-vjeç, i cili është vënë në pranga nga policia menjëherë pas aksiodentit të rëndë.

E plagosura është dërguar në spital ku dyshohet se është shtatzënë dhe është dëmtuar rëndë në njërën këmbë.

Vijon… /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *