January 23, 2022

E FUNDIT/ Dha dorëheqjen si Drejtor i Policisë së Shtetit, Ardi Veliu merr postin e rëndësishëm

Shpërndaje lajmin

Ardi Veliu para disa javësh dha dorëheqjen nga posti i drejtorit të Përgjithshëm të Policisë së Shtetit dhe u zëvendësua nga Gledis Nano.

Mësohet se tashmë Veliu tashmë është emëruar zëvendës ministër i Infrastrukturës.

Vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *