January 21, 2022

E FUNDIT/ E përplasi makina në autostradë, këmbësori ndërron jetë (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Një aksident i rëndë ka ndodhur mbrëmjen e sotme në aksin rrugor Lezhë-Milot.

Burimet bëjnë me dije se një makinë në shpejtësi ka përplasur shtetasin Pal Vathi i cili u dërgua me shenja jete por në gjendje të rëndë në spital.

Shtetasi në fjalë ka ndërruar jetë pak minuta më parë duke mos u mbijetuar plagëve të rënda nga përplasja. Policia bën me dije se ka shoqeruar në polici shoferin dhe pritet versioni zyrtar mbi ngjarjen. / /


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *