October 16, 2021

E FUNDIT/ Florian Marku bën krenar shqiptarët, mposht Maxim Prodan dhe i rrëmben titullin

Shpërndaje lajmin

 

Florian Marku ka mbajtur premtimin duke mposhtur të pamposhturi Maxim Prodan në Tottenham.

Vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *