E FUNDIT/ I futi plumbin punëtorit se bënte zhurmë, arrestohet “i forti” në Durrës

0
Shpërndaje lajmin

Durrës- Vihet në pranga autori i plagosjes Augert Zera 35 vjeç. Sekuestrohet dhe arma e zjarrit.
Për pak do ju japim dhe njoftimin zyrtar.
Vijon…/ /

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *