April 16, 2021

E FUNDIT/ Kapet vrasësi i Shkëlzen Kastratit

Shpërndaje lajmin

Policia e Fierit ka arrestuar vrasësin e Shkëlzen Kastratin,  Albert Zaja. Ndërkohë të përfshirë në këtë ngjarje janë dhe  Elmir Tufa, 29 vjeç, banues Fushe Kruje, Elson Xhecuka, 27 vjeç banues ne Kamez dhe Silvio alias Roland Cara 39 vjeç, banues ne Tirane.

 

vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *