January 13, 2022

E FUNDIT/ Kërkohet ndihmë! Zhduket pa gjurmë 77-vjeçarja në Tiranë, ky është identiteti i saj

Shpërndaje lajmin

Policia ka kërkuar ndihmën e qytetarëve të Tiranës pasi një 77-vjeçare rezulton e humbur. 77-vjeçarja, Drita Shehu sipas familjarëve ka dalë prej orëve të mëngjësit nga shtëpia dhe nuk është kthyer.

E moshuara ka veshur pantallona ngjyrë kafe, shapka të zeza dhe bluzë ngjyrë gri.

Policia bën me dije se Shehu jeton në Qytet Studenti. Nëse keni informacione, kontaktoni në numrin: 068 44 31 052 / /

 

 

 


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *