E FUNDIT/ Makina del nga rruga, humb jetën 20-vjeçari nga Fushë-Kruja

0
Shpërndaje lajmin

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur në fshatin Arrameras të Fushë- Krujës.
Një makinë tip smart, e cila drejtohej nga Haxhi Vraja 20 vjeç ka dalë nga rruga duke përfunduar në shtratin e lumit Zeze.
Si pasoje e aksidentit ka humbur jetën pasagjeri Mirjan Tema 20 vjeç banori i Larushkrut ndërsa shoferi është dërguar tek Trauma në gjendje shoku.
Shkak i aksidentit, mësohet të jetë shpejtesia dhe një kthese e fortë në rrugë.
vijion…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *