January 22, 2022

E FUNDIT/ Nuk ka fitues, supersfida shkon në shtesa (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Ndeshja mes Italisë dhe Anglisë shkon në shtesa.

Golat u realizuan nga Shaw në minutën e 2′  dhe Bonucci 67′ duke e mbyllur supersfidën në 1-1.

Ndërkohë, tani kemi 2 shtesa me nga 15 minuta secila. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *