E FUNDIT/ Sherr në ish-Bllok, dy persona përfundojnë në spital

0
Shpërndaje lajmin

Tiranë/Informacion paraprak
Më datë 17.04.2023, rreth orës 11:20, në ish-Bllok, në një lokal, dyshohet se për motive të dobëta janë konfliktuar me njëri-tjetrin, shtetasit A. R., 35 vjeç, dhe A. D., 40 vjeç.
Si pasojë, të dy janë dëmtuar dhe ndodhen në spital, nën kujdesin e mjekëve.
Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për sqarimin e rrethanave të ngjarjes.
vijon

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *