E FUNDIT/ Shpërthen pusi i naftës në Fier, punëtori transportohet me urgjencë në spital

Shpërndaje lajmin

Një pus nafte ka shpërthyer në qytetin e Fierit. Si pasojë e shpërthimit ka mbetur i plagosur një punëtorë, i cili ka pësuar djegie në pjesë të ndryshme të trupit.

I lënduari është transportuar me urgjencë në spitalin e qytetit, ku dhe po merr ndihmën e nevojshme mjekësore.

Vijon…


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *