August 1, 2021

E FUNDIT/ Sigurojnë kualifikimin, Portugalia dhe Franca bëjnë paqe mes spektaklit, Ronaldo me dopietë (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Portugalia dhe Franca kanë dhuruar spektakël duke barazuar 2-2. vijon..


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *