October 16, 2021

E FUNDIT/ Zvicra trondit në limit Francën dhe dërgon ndeshjen në shtesa (VIDEO)

Shpërndaje lajmin

Dramë në Bukuresht. Zvicra barazon rezultatin në 3-3 ndaj Francës me autor Gavranoviç i cili tundi rrjetën e “gjelave” duke dërguar ndeshjen në shtesa. /albeu.com/


Shpërndaje lajmin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *